| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | ma | díjmentes |
| Budapest | holnap | 8 990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | holnap | 8 990 Ft |
| Kelet-Magyarország | szerda | 8 990 Ft |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 21776 |
| Kategória | Alulfagyasztós hűtőgép |
| Típus | LNA7CE18S |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 546mm × 1772mm × 549mm |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 590mm × 1840mm × 600mm |
| Garanciaidő | 3 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 60 kg |
| Csomagolási súly | 62 kg |
| Osztály | E |
| Kivitel | beépíthető alulfagyasztós kombinált hűtőszekrény |
| Éves energiafogyasztás | 217 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-N-ST |
| Hűtőtér nettó térfogata | 186 l |
| Fagyasztótér nettó térfogata | 62 l |
| Hűtőtér leolvasztási módja | automatikus |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | nem kell leolvasztani |
| Fagyasztókapacitás | 5 kg/nap |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Hűtőtér technológia | statikus |
| Fagyasztótér technológia | No Frost |
| Polcok | üveg, 3 db teljes szélességű |
| Extra tulajdonságok |
- megfordítható ajtónyitás - Slide door (csúszkapántos), teljesen beépíthető - 70%-ban újrahasznosított műanyagból készült hűtő-fagyasztó belső bélés. - elektronikus vezérlés LED kijelzéssel - nyitott ajtóriasztás (hang és kijelzés) - MultiFlow - légkeringtetés, stabil hőmérséklet fenntartás - AI CoolAssist - Intelligens hűtés, hőmérséklet és működés optimalizálás - TwinTech® No Frost - Intelligens kettős hűtési rendszer - Action Freeze - gyorsfagyasztás auto visszaállással - GreenZone zöldséges fiók - LED-világítás a tetőn |