| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 19017 |
| Kategória | Elöltöltős mosógép |
| Típus | EWP 1262 TDW |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 500mm |
| Nettó súly | 61 kg |
| Osztály | A++ |
| Kivitel | elöltöltős |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 0,98 kW/h, 165 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 10208 l/év |
| Zajszint (mosás) | 60 dB(A) |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Dob űrtartalma | 50 l |
| Üst anyaga | carboran |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- pillanatmegállítás - áramszünet memória - 180 fokig nyitható ajtó - Time Manager - LED-kijelző, érintőkapcsolókkal - magyar nyelvű kezelőpanel - folyékony mosószeradagoló - késleltetett indítás - Fontosabb programok: Pamut, Pamut gazdaságos, Műszál, Kímélő mosás, Gyapjú Plus, Selyem, Takaró, Farmer, Függöny;Sportruha,5 Ing 30 perc |