| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20479 |
| Kategória | Elöltöltős mosógép |
| Típus | EWF 12470 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 590mm |
| Nettó súly | 62 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | elöltöltős |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 1,02 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 54 l |
| Zajszint (mosás) | 54 dB(A) |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Dob űrtartalma | 46 l |
| Üst anyaga | carboran |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- pillanatmegállítás - mechanikus gyerekzár - áramszünet memória funkció - 180 fokig nyitható ajtó - LCD-kijelző - idővisszajelzés + piktogramok - Time Manager (6 fokozatban állítható) - programokhoz beállítható hőmérséklet - késleltetett indítás |
| Fontosabb programok | Pamut, Gazdaságos pamut, Pamut előmosással, Gazd.pamut+ előmosás, Műszál, Műszál+ előmosás, Műszál gazdaságos, Műszál gazdaságos + előmosás, Finom mosás, Finom+előmosás, Gyapjú, Kézi, Fehérnemű, Selyem, Farmer, Áztatás |