| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 2045 |
| Kategória | Elöltöltős mosógép |
| Típus | EWF 106210 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 500mm |
| Nettó súly | 59 kg |
| Osztály | A+ |
| Kivitel | elöltöltős |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási hatékonyság | C |
| Max. centrifuga fordulat | 1000 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 60 % |
| Max. ruhatöltet | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 1,02 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 49 l |
| Zajszint (mosás) | 60 dB(A) |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Dob űrtartalma | 49 l |
| Üst anyaga | carboran |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- pillanatmegállítás - mechanikus gyerekzár - 180 fokig nyitható ajtó - LiquiDose adagoló - Családi programok - Led kijelző - késleltetett indítás - Fontosabb programok: Pamut 90C,60C,40C, 30C, Pamut hideg, Pamut gazdaságos 60C,40C, Műszál 60C,40C,30C Műszál hideg, Kímélő, Gyapjú, Gazdaságos, Takaró, Farmer mosás |