| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | holnap | díjmentes |
| Budapest | kedd | díjmentes |
| Nyugat-Magyarország | kedd | díjmentes |
| Kelet-Magyarország | szerda | díjmentes |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
595mm × 594mm × 567mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
635mm × 654mm × 670mm |
| Garanciaidő | 2 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 29.3 kg |
| Csomagolási súly | 30.3 kg |
| Osztály | A++ |
| Kivitel | beépíthető multifunkciós sütő |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | van |
| Sütőtérvilágítás | halogén lámpa |
| Ajtóüvegezés | 3 rétegű |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Sütési tartomány | 30-300 C |
| Tartozékok | 1 szürke zománcozott sütőtálca, 1 Moussaka tálca, 1 krómozott grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- nagyméretű, 72 literes sütőtér - 10 előre beállított program - Elektronika funkciói: hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló, idő - elektronikus időzítés, digitális óra - Elektronikus hőmérséklet szabályzás - Gyorsfelfűtés funkció - Automatikus hőmérséklet ajánlás - 5 polcmagasság, 3 sütési szint - teleszkópos sütősín (1 szintes) - Lágyan csukódó ajtó - aqua clean tisztítással - Sütővilágítás - ajtónyitáskor automatikusan felkapcsolódik - A ventilátor automatikusan leáll ajtónyitáskor |
| Sütési funkciók | alsó sütés, AirFry, Újramelegítés, hőlégkeverés, turbo grill, pizza, kiolvasztás, félkész étel, Grill, Energiatakarékos hőlégkeverés, konvekciós sütés |
| Teljesítmény | 3,49 kW |