| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31529 |
| Kategória | 90 cm széles páraelszívó |
| Típus | DK 9990-m |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 898mm × 820mm × 480mm |
| Nettó súly | 26 kg |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 650 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 teljesítményfokozat + intenzív, nyomógombos vezérlés |
| Zajszint | 46-67 dB(A) |
| Világítás | 2 db halogén villanyégő x 20 W |
| Szűrő | 3 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |
| Extra tulajdonságok |
- hátulról megvilágított elektromos gombok - intenzív fokozat - elektronikus szabályozás - kikapcsoláskésleltetés - hármas érzékelő (nedvesség, környezeti hőmérséklet és hő) - zsír- és szénszűrő telítettség jelző |