Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2019.09.29.
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11454 |
| Kategória | 50 cm széles páraelszívó |
| Típus | ZHT531W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 498mm × 150mm × 482mm |
| Nettó súly | 5.3 kg |
| Osztály | D |
| Szín | fehér |
| Maximális teljesítmény | 220 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, csúszókapcsolós vezérlés |
| Zajszint | 56-67 dB(A) |
| Világítás | 1 db LED-izzó |
| Szűrő | 1 papír zsírszűrő |
| Üzemmód | filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség |