| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 11513 |
| Kategória | Hűtőszekrény |
| Típus | ZI 2444 |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 540mm × 1225mm × 540mm |
| Nettó súly | 48 kg |
| Osztály | 0,80 kW |
| normáltéri űrtartalom | 212 l (nettó) |
| fagyasztótéri űrtartalom | 17 l (nettó) |
| üzembe állási idő | 12 h (fagyasztó) |
| energiafogyasztás | 0,80 kW/24h |