| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10813 |
| Kategória | Kombinált tűzhely |
| Típus | ZCK552G1XA |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 855mm × 600mm |
| Nettó súly | 42 kg |
| Osztály | A |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű, szétszedhető |
| Edénytartó rekesz | lehajtható ajtó |
| Tartozékok | zsírfelfogó tálca, sütőtálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- percszámláló - elektromos szikragyújtás (egykezes) - roszdamentes acél kivitel |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - alsó + felső sütés - grill - alsó + felső sütés + légkeverés - kiolvasztás |
| Főzőzóna-teljesítmény | 7,8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,685 kW |
| Grill teljesítmény | 1,8 kW |