| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10871 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | ZCG 564 GX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 45 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz |
| Grill típusa | gáz |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű, tükörüveges |
| Edénytartó rekesz | kihúzható |
| Tartozékok | 1 db fekete zománcozott tepsi, 1 db alumínium süteményestálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- elektromos szikragyújtás (sütő és főzőlap) - rozsdamentes acél kivitel |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - grill |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,7 kW |
| Grill teljesítmény | 1,9 kW |