Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2013.10.24.
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10870 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | ZCG 564 GW |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 44 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz |
| Grill típusa | gáz |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | lehajtható |
| Tartozékok | 1 db fekete zománcozott tepsi, 1 db alumínium süteményestálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok | - elektromos szikragyújtás (sütő és főzőlap) |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - grill |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,7 kW |
| Grill teljesítmény | 1,9 kW |