Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2013.10.24.
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10872 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | ZCG 560 GW |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 39 kg |
| Osztály | A |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz, hőfokszabályzóval |
| Grill típusa | - |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | nincs |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | lehajtható ajtó |
| Tartozékok | 1 db fekete zománcozott tepsi, 1 db süteményestálca, grillrács |
| Sütési funkciók | - alsó sütés |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,685 kW |
| Grill teljesítmény | - |