Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: ismeretlen
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10841 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | ZCG 55 AGW |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 540mm |
| Nettó súly | 45 kg |
| Osztály | 12,83 kW ( |
| főzőzóna teljesítménye | 10,23 kW |
| sütőteljesítmény | 2,6 kW |