| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10706 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZAN 1650 |
| Márkacsalád | Zanussi Bubble |
| Maximális teljesítmény | 1500 W |
| Szívóteljesítmény | 280 W |
| Filter | mosható microfilter |
| Kábelhossz | 5 m |
| Kerekek | standard |
| Portartály kapacitás | 1,5 L |
| Szívócső | 2 db fém cső |
| padlószívófej | V 500 |
| tartozékok | kárpittisztító/résszívó |