Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2016.09.22.
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 1099 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | ZM 21 M0 |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 482mm × 283mm × 380mm |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| űrtartalom | 20 liter |
| szín | fehér |
| energiafogyasztás | 1960 W |
| teljesítmény | 700 W |
| grill | - |
| zajszint | 60 db(A) |
| Extra tulajdonságok |
- 30 perces időkapcsoló - 5 teljesítményfokozat - hangjelzés a program végén - kiolvasztó program |