Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2017.11.13.
| Márka | Zanussi |
|---|---|
| Cikkszám | 10980 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | ZFG20200WA |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 440mm × 258mm × 317mm |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| űrtartalom | 21 liter |
| szín | fehér |
| teljesítmény | 700 W |
| grill | kvarc, 1000 W |
| zajszint | 60 db(A) |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus, érintőkapcsolós vezérlés - LCD-kijelző (borostyán szín) - 3 teljesítményfokozat - 255 mm átmérőjű forgótányér - hangjelzés a program végén - nyomógombos ajtónyitás - kiolvasztó program |