| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | ma | díjmentes |
| Budapest | holnap | díjmentes |
| Nyugat-Magyarország | holnap | díjmentes |
| Kelet-Magyarország | vasárnap | díjmentes |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 23816 |
| Kategória | 90 cm széles páraelszívó |
| Típus | EFV729K |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 898mm × 950mm × 419mm |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 1020mm × 720mm × 520mm |
| Garanciaidő | 3 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 18.17 kg |
| Csomagolási súly | 25.52 kg |
| Osztály | A+ |
| Kivitel | 90 cm széles, kürtős páraelszívó |
| Szín | fekete |
| Maximális teljesítmény | 760 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | : elektronikus érintővezérlés üvegpanelen |
| Zajszint | 43-67 dB(A) |
| Világítás | 2 db LED spot |
| Szűrő | fekete aluminium, 2 db - AuroraTech® világítás - napszaknak megfelelő intelligens vezérlés - 3+2intenzív és szellő fokozat - Wifi - H2H funkció - Szénszűrő nem tartozék, külön rendelhető - nagy teljesítményű motor - zsírszűrő és szénszűrő telítettség jelző - Diffúzoros elszívás - alacsonyabb energiafogyasztás és zajszint - Silencetech technológia - EcoLine készülék |