| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 23305 |
| Kategória | Beépíthető gázfőzőlap |
| Típus | KGG7536K |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 740mm × 45mm × 510mm |
| Nettó súly | 14.7 kg |
| kivitel | fekete |
| Extra tulajdonságok |
- kétkörös WOK égőfej - elektromos szikragyújtás - termosztátos égésbiztosítás |
| Tartozékok | 3 fekete kovácsolt vas tartórács |
| Főzőzónák |
- bal hátsó: közepes főzőzóna, 2000 W / 80 mm - jobb hátsó: közepes főzőzóna, 2000 W / 80 mm - középső: kétkörös WOK főzőzóna, 3900 W / 124 mm - bal első: közepes főzőzóna, 2000 W / 80 mm - jobb első: takarék főzőzóna, 1100 W / 65 mm |
| Összteljesítmény | 11 kW |