Electrolux LKK560011X tűzhely 2 + 1 év extra garancia
A
Kosárba
RaktáronLeggyorsabban Önnél
Személyesen a raktárban holnap díjmentes
A feltüntetett szállítási napok kizárólag utánvételes fizetés esetén érvényesek!
Választható garancia
Ez a tűzhely megtekinthető itt:
A termék azonnal átvehető itt:
Üzleteinkben bankkártyával is fizethet:
  • percszámláló hangjelzéssel
    elektromos szikragyújtás a főzőlapon (egykezes)
    PlusSteam gőzfunkció
    hátsó gőzkivezetés a sütőből
    aquaclean - könnyen tisztítható sütőtér
    szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Márka Electrolux
Cikkszám 19584
Kategória Kombinált tűzhely
Típus LKK560011X
Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) 500mm × 855mm × 600mm
Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) 565mm × 940mm × 710mm
Garanciaidő 2 + 1 év extra garancia fogyasztónak
Nettó súly 44 kg
Csomagolási súly 48 kg
Osztály A
Kivitel kombinált AirFry tűzhely
Főzőzóna gáz, 4 db
Sütő elektromos, multifunkciós
Grill típusa elektromos
Sütőtérvilágítás van
Sütőtérfogat 58 liter
Ajtóüvegezés 2 rétegű
Edénytartó rekesz kihúzható fiók
Extra tulajdonságok - percszámláló hangjelzéssel
- PlusSteam gőzfunkció
- hátsó gőzkivezetés a sütőből
Sütési funkciók alsó sütés, kiolvasztás, felső sütés + ventilátor, hőlégkeverés
(100°C), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés,
hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
Főzőzóna-teljesítmény 8,00 kW
Sűtő teljesítmény 2,505 kW