| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 19512 |
| Kategória | Kombinált tűzhely |
| Típus | EKK 52500 OX |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 855mm × 600mm |
| Nettó súly | 43 kg |
| Osztály | A-10% |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | elektromos, multifunkciós |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Tartozékok | sütőtálca 2db, grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- percszámláló - szikragyújtás a szabályzógombon - kivehető oldalrácsok - rozsdamentes acél kivitel |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - alsó + felső sütés - grill - légkeverés hőlégbefúvással - kiolvasztás - légkeverés + felső sütés |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,0 kW |
| Grillezőteljesítmény | 1,6 kW |