| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20588 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | EKG 513104 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 52 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz, termosztáttal |
| Grill típusa | gáz |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Tartozékok | zsírfelfogó tálca, grillrács, sütőrács, forgónyárs |
| Extra tulajdonságok |
- percszámláló - elektronikus óra, gázelzárás időzítés - szikragyújtás, egykezes - kivehető oldalrácsok |
| Sütési funkciók |
- alsó sütés - grill + forgónyárs |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8,0 kW |
| Sütőteljesítmény | 3,0 kW |
| Grillezőteljesítmény | 2,0 kW |