Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2014.11.18.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 19523 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | EKG51150OW |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 855mm × 600mm |
| Nettó súly | 42 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz, termosztáttal |
| Grill típusa | nincs |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 47 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Tartozékok | sütőtálca 2 db, grillrács |
| Extra tulajdonságok |
- könnyen szétszedhető teleüveg ajtó - percszámláló - elektromos szikragyújtás (főzőlap, kétkezes) |
| Sütési funkciók | - alsó sütés |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,7 kW |
| Grillteljesítmény | - |