Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2011.05.16.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20585 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | EKG 511101 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 600mm |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz, termosztáttal |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 3 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Tartozékok | zsírfelfogó tálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok | - percszámláló - szikragyújtás külön gombbal a főzőfelületen |
| Sütési funkciók | - alsó sütés - grill |
| Főzőzóna-teljesítmény | 8,0 kW |
| Sütőteljesítmény | 3,0 kW |
| Grillezőteljesítmény | 2,0 kW |