Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2011.05.31.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20602 |
| Kategória | Gáztűzhely |
| Típus | EKG 501104 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 500mm × 850mm × 500mm |
| Nettó súly | 41 kg |
| Főzőzóna | gáz, 4 db |
| Sütő | gáz |
| Grill típusa | - |
| Hűtőventillátor | nincs |
| Sütőtérvilágítás | van |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | lehajtható ajtó |
| Tartozékok | zsírfelfogó tálca, grillrács |
| Extra tulajdonságok | - percszámláló |
| Sütési funkciók | - alsó sütés |
| Főzőzóna-teljesítmény | 7,4 kW |
| Sütőteljesítmény | 2,5 kW |