Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2018.07.31.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18526 |
| Kategória | Green porszívó |
| Típus | ZUSGREEN58 |
| Nettó súly | 8.2 kg |
| Márkacsalád | Electrolux Ultra Silencer GREEN |
| Maximális teljesítmény | 650 W |
| Energiacímke | A |
| Porfelszedési képesség szőnyegen | C |
| Porfelszedési képesség padlón | A |
| Pokibocsátás | A |
| Zajszint | 58 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | tolókapcsoló |
| Filter | mosható Hygiene 12 |
| Kábelhossz | 9 m |
| Kerekek | puha borítás |
| Porzsák | S-bag |
| Szívócső | fém teleszkópos AeroPro |
| padlószívófej | Aeropro Silent Zen |
| tartozékok | AeroPro ParkettoPro szívófej, AeroPro 3in1 (résszívó/kárpitszívó/porecset) 1+1 grátisz porzsák |