Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2019.01.25.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18585 |
| Kategória | Green porszívó |
| Típus | ESP7GREEN |
| Nettó súly | 5.8 kg |
| Osztály | A+ |
| Márkacsalád | Electrolux Silent Performer GREEN |
| Maximális teljesítmény | 550 W |
| Energiaosztály | A+ |
| Porfelszedési képesség szőnyegen | B |
| Porfelszedési képesség padlón | A |
| Porkibocsátás | A |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 21,2 kWh/év |
| Zajszint | 70 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | forgókapcsoló |
| Filter | mosható Hygenie filter 12 |
| Kábelhossz | 9 m |
| Hatósugár | 12 m |
| Porzsák | s-bag |
| Szívócső | teleszkópos rozsdamentes acél - interlockos |
| padlószívófej | DustMagnet Silent |
| tartozékok | ParkettoPro szívófej, 3in1 (résszívó, kárpitszívó, porecset), 1 db grátisz porzsák |