| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20493 |
| Kategória | Elöltöltős mosógép |
| Típus | EWF 14981 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 75 kg |
| Osztály | A+ |
| Kivitel | elöltöltős |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 52 % |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 1,19 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 45 l |
| Zajszint (mosás) | 49 dB(A) |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Dob űrtartalma | 54 l |
| Üst anyaga | carboran |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok | - pillanatmegállítás - elektronikus gyerekzár - áramszünet memória funkció - 180 fokig nyitható ajtó - nagyméretű, grafikus LCD-kijelző - inverter motor - Time Manager (6 fokozatban állítható) - Aqua-Control funkció - Jetsystem + direct spray - szerkeszthető mosásmenet,saját mosóprogramok tárolása - késleltetett indítás - Fontosabb programok: Pamut, Gazdaságos pamut, Műszál, Finom mosás, Gyapjú, Kézi, Selyem, Miniprogram, 3 db memóriahely |