| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20461 |
| Kategória | Elöltöltős mosógép |
| Típus | EWF 147440 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 600mm × 850mm × 600mm |
| Nettó súly | 75 kg |
| Osztály | A-20% |
| Kivitel | elöltöltős |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 52 % |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 1,05 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 45 l |
| Zajszint (mosás) | 54 dB(A) |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Dob űrtartalma | 54 l |
| Üst anyaga | carboran |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- pillanatmegállítás - mechanikus gyerekzár - 180 fokig nyitható ajtó - Inverter motor - Time Manager - LCD-kijelző - késleltetett indítás - Fontosabb programok: Pamut 90C,60C,40C, 30C, Pamut hideg, Pamut gazdaságos 60C,40C, Műszál 60C,40C,30C Műszál hideg, Gazdaságos, Szuper gyors mosás, Farmer mosás |