| Rendelésre | ||
|---|---|---|
| Budapest | 8 990 Ft | |
| Nyugat-Magyarország | 8 990 Ft | |
| Kelet-Magyarország | 8 990 Ft | |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
597mm × 870mm × 636mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
640mm × 915mm × 710mm |
| Garanciaidő | 3 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 97.5 kg |
| Csomagolási súly | 99 kg |
| Osztály | B |
| Kivitel | elöltöltős mosó-szárítógép |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 9 kg (szárítás: 6 kg) |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0,49 kWh |
| Vízfogyasztás (mosás) | 46 l/ciklus |
| Zajszint (max) | 76 dB(A) |
| Dob kialakítása | Textilkímélő Care dob |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- pillanatmegállítás - gyerekzár - ÖkoInverter motor - Sensi Care rendszer - súlyérzékelő - áramszünet memória funkció - 180 fokig nyitható ajtó - LCD kijelző - piktogramokkal, érintőkapcsolókkal - 3 rekeszes por/folyékony mosószer-adagoló - ÖkoMix mosási technológia - hőszivattyús szárítási technológia - Woolmark Blue minősítés - FreshCent System - gőzprogram - SteamCare - Gőzöléses ciklus a program végén - Time Manager (2 fokozat) - AutoDry - Automata szárítás - DelicateCare - töltethez igazított hőmérséklet és dobmozgatás - idővezérelt szárítás - automatikus szárítás (3 fokozat) - Habérzékelő öblítési rendszer - állandó gyűrődésmentesítés opció - OneGo nonstop mosás-szárítás (3kg/3h) - késleltetett indítás (1-20 óra) - AutoOff funkció |
| Fontosabb programok | pamut, finom ruhanemű, Eco 40-60, 3 óra / 3 kg, kültéri ruházat, öblítés, selyem, FreshScent gőzölés, műszál, gyapjú/kézimosás |
Az Electrolux EN9W2496BE mosó-szárítógép ideális választás azoknak, akik egyetlen készülékben szeretnék élvezni a hatékony mosás és a kíméletes szárítás előnyeit. A 9 kg-os mosási és 6 kg-os szárítási kapacitás kényelmes megoldást kínál a mindennapokra, miközben a fejlett technológiák segítenek megóvni a ruhák minőségét.
A készülékben található Sensi Care rendszer a töltet mennyiségéhez igazítja a programot, így takarékosabb működést biztosít. Az ÖkoMix technológia egyenletesebben oszlatja el a mosószert, míg a hőszivattyús szárítási technológia kíméletesebb ruhakezelést tesz lehetővé. A DelicateCare funkció a textíliák típusához igazítja a hőmérsékletet és a dobmozgást, az AutoDry pedig automatikusan szabályozza a szárítás folyamatát.
A FreshCent System és a SteamCare gőzfunkció felfrissíti a ruhákat, csökkenti a gyűrődéseket, így kevesebb vasalásra lehet szükség. A OneGo 3 kg / 3 óra program különösen praktikus, ha gyorsan szeretnél tiszta és száraz ruhákat.
A textilkímélő Care dob, a Woolmark Blue minősítés, valamint a selyemhez, gyapjúhoz és kényes ruhákhoz készült programok a kényes darabokról is gondoskodnak. Az LCD kijelző, az érintőkapcsolók, a késleltetett indítás, a gyerekzár és az áramszünet memória funkció tovább növelik a kényelmet és a biztonságot.
Az Electrolux EN9W2496BE tökéletes választás, ha egy modern, megbízható és textilkímélő mosó-szárítógépet keresel.