Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2023.07.03.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 19654 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | EMZ725MMK |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 469mm × 280mm × 357mm |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Osztály | 7332543820566 |
| Kivitel | Mikrohullámú sütő grill funkcióval |
| szín | fekete |
| mikrohullámú teljesítmény | 900 W , 7 fokozat |
| grill teljesítmény | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- ECO mód - mechanikus forgókapcsoló - 7 teljesítményfokozat - automata leolvasztás súly szerint - digitális óra időzítővel - Inverteres mikrohullámú rendszer - ajtónyitás nyomógombbal - forgótányér, 288 mm átmérőjű, üveg - hangjelzés a program végén - belső világítás - Tartozék grill rács, SteamPot párolóedény - Sütési módok: grill, mikrohullám, grill és mikrohullám |