Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2023.08.21.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 19652 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | EMZ421MMTI |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 442mm × 262mm × 345mm |
| Nettó súly | 11.5 kg |
| Kivitel | Mikrohullámú sütő grill funkcióval |
| szín | ezüst/szürke |
| mikrohullámú teljesítmény | 800 W , 5 fokozat |
| grill teljesítmény | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- mechanikus forgókapcsoló - 5 teljesítményfokozat - 1 grillfokozat - ajtónyitás nyomógombbal - forgótányér, 270 mm átmérőjű, üveg - hangjelzés a program végén - belső világítás - Tartozék grill rács - Sütési módok: grill, mikrohullám, grill és mikrohullám - CombiCooking üzemmód |