Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2011.05.16.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20620 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | EMM 2015 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 489mm × 275mm × 393mm |
| Nettó súly | 15 kg |
| űrtartalom | 20 liter |
| szín | fehér |
| energiafogyasztás | 1080 W |
| teljesítmény | 750 W |
| kvarc grill teljesítménye | 1000 W |
| zajszint | 60 db(A) |
| Extra tulajdonságok |
- 35 perc beállítható maximális főzési idő - forgótányér - 6 teljesítmény fokozat - 3 kombi fokozat - hangjelzés a program végén |