| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 31596 |
| Kategória | 60 cm széles páraelszívó |
| Típus | DPB5652M |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 598mm × 396mm × 280mm |
| Nettó súly | 10.9 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | 60 cm széles, teleszkópos szagelszívó |
| Szín | rozsdamentes acél |
| Maximális teljesítmény | 647 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | 3 fokozat, elektronikus vezérlés |
| Zajszint | 46-60 dB(A) |
| Világítás | 2 db LED-izzó |
| Szűrő | 2 zsírszűrős alumíniumkazetta |
| Üzemmód | filteres keringetés vagy elvezetési lehetőség |
| Extra tulajdonságok |
- intenzív fokozat - LED-világítás - Inox előlappal együtt |