| Rendelésre | ||
|---|---|---|
| Budapest | 8 990 Ft | |
| Nyugat-Magyarország | 8 990 Ft | |
| Kelet-Magyarország | 8 990 Ft | |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
597mm × 847mm × 576mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
634mm × 898mm × 646mm |
| Garanciaidő | 3 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 81.5 kg |
| Csomagolási súly | 83 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | elöltöltős mosógép |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Max. centrifuga fordulat | 1600 ford/perc |
| Visszamaradó súlyozott nedvességtartalom | 44.9 % |
| Max. ruhatöltet | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 0,28 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 44 l/ciklus |
| Zajszint (max) | 72 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 60 l |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- WIFI funkció - AEG mosógép applikáció - A PowerCare 8000-es mosógép egyedülálló technológiája gyorsan elkeveri a mosószert a vízzel, és egyenletesen permetezi a tisztítószert a ruhákra - UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve - Textilkímélő Care dob - fekete panel fekete ajtó - Precisewash rendszer - Aqua Control szenzor - pillanatmegállítás - mechanikus gyerekzár - Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor - nagy fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal - Öko inverter motor - ProSteam® - kisimítja és felfrissíti a ruhát - Steam Refresh program - kevesebb gyűrődés a frissítő gőzprogrammal - késleltetett indítás - AutoOff funkció - EcoLine készülék Fontosabb programok: 20 perc 3 kg, pamut, kímélő mosás, Eco 40-60, Steam Hygiene (Hygiene program gőzzel), kültéri ruházat, PowerClean 59 perc, öblítés, centrifuga/szivattyúzás, Gőzprogram, műszál, gyapjú Egyes programok beállítása csak az applikáción keresztül lehetséges. Nyomógomb funkciók: extra öblítés, program vége beállítás, Be/ki, extra gőz, Pods, előmosás/foltmosás, Remote Start, Spin, start/szünet, hőmérséklet, TimeSave |
Az AEG LFR83866SOE elöltöltős mosógép kiváló választás azoknak, akik energiatakarékos, intelligens és textilkímélő megoldást keresnek a mindennapi mosáshoz. Az 8 kg-os kapacitás, az A energiaosztály és a 1600 ford./perces centrifuga hatékony működést biztosít, miközben a modern technológiák a ruhák állapotát is óvják.
A készülék egyik kiemelkedő előnye a PowerCare 8000 technológia, amely a mosószert gyorsan elkeveri a vízzel, majd egyenletesen permetezi a ruhákra a még alaposabb tisztítás érdekében. A UniversalDose adagoló a mosókapszulák használatát is hatékonyabbá teszi, a PreciseWash rendszer pedig a töltethez igazítja a program hosszát, a víz- és energiafelhasználást.
A Care dob, a Woolmark Blue minősítés, valamint a gyapjúhoz, kímélő textíliákhoz és kültéri ruházathoz kialakított programok segítenek megőrizni a ruhák minőségét. A ProSteam® és a Steam Refresh funkció felfrissíti a ruhákat, csökkenti a gyűrődéseket, így kevesebb vasalásra lehet szükség.
A WiFi kapcsolat és az AEG applikáció kényelmes vezérlést kínál, a nagy LED-kijelző és az érintőkapcsolók pedig egyszerű kezelhetőséget biztosítanak. Az Aqua Control szenzor, az Öko inverter motor, a késleltetett indítás és az AutoOff funkció tovább növelik a biztonságot és a kényelmet.
Az AEG LFR83866SOE tökéletes választás, ha egy prémium, takarékos és modern mosógépet keresel.