| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | ma | díjmentes |
| Budapest Expressz | ma | 8 990 Ft |
| Budapest | szombat | 8 990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | szombat | 8 990 Ft |
| Kelet-Magyarország | vasárnap | 8 990 Ft |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
600mm × 850mm × 575mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
640mm × 900mm × 646mm |
| Garanciaidő | 3 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 77.5 kg |
| Csomagolási súly | 79 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | elöltöltős mosógép |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Max. centrifuga fordulat | 1600 ford/perc |
| Visszamaradó súlyozott nedvességtartalom | 44.4 % |
| Max. ruhatöltet | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 0,33 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 42 l/ciklus |
| Zajszint (max) | 76 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 59 l |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- Precisewash rendszer - Aqua Control szenzor - pillanatmegállítás - mechanikus gyerekzár - textilkímélő dob - 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló - Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor - közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal - Öko inverter motor - átfolyásmérő - Silent System Plus - Aqua-Stop funkció - Soft Plus funkció - ProSteam® - kisimítja és felfrissíti a ruhát - Eco Time save - késleltetett indítás - AutoOff funkció - EcoLine készülék Fontosabb programok: MixLoad 69min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Hygiene Nyomógomb funkciók: Be/ki, Temp., Spin, Stain/Prewash, opciók, extra öblítés, extra gőz, start/szünet, TimeSave, Delay |
Az AEG LFR71862SBE elöltöltős mosógép ideális választás azoknak, akik energiatakarékos, nagy teljesítményű és textilkímélő készüléket keresnek a mindennapokra. Az 8 kg-os kapacitás, az A energiaosztály és a 1600 ford./perces centrifuga hatékony mosást és gyorsabb száradást biztosít, miközben a modern technológiák óvják a ruhák állapotát.
A készülék egyik kiemelkedő előnye a PreciseWash rendszer, amely a töltet mennyiségéhez igazítja a program hosszát, valamint a víz- és energiafelhasználást. A ProSteam® funkció segít felfrissíteni a ruhákat és csökkenteni a gyűrődéseket, így kevesebb vasalásra lehet szükség. A Soft Plus opció egyenletesebben oszlatja el az öblítőt, hogy a ruhák puhábbak és kellemesebb tapintásúak legyenek.
A textilkímélő dob, a Woolmark Blue minősítés, valamint a gyapjúhoz, kímélő textíliákhoz és kültéri ruházathoz készült programok gondoskodnak a kényesebb darabokról is. A MixLoad 69 min, a 20 perc / 3 kg és a Hygiene program praktikus megoldást nyújtanak a rohanó hétköznapokban.
A közepes méretű LED-kijelző, az érintőkapcsolók, a késleltetett indítás, az Öko inverter motor, a Silent System Plus, az Aqua Control szenzor és az Aqua-Stop funkció kényelmes és biztonságos használatot biztosítanak.
Az AEG LFR71862SBE tökéletes választás, ha egy megbízható, modern és kíméletes mosógépet keresel.