| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 29086 |
| Kategória | Mosó-szárítógép |
| Típus | L7WBGO48W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 597mm × 847mm × 551mm |
| Nettó súly | 69.5 kg |
| Osztály | E |
| Kivitel | elöltöltős mosó-szárítógép |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 44 % |
| Max. ruhatöltet | 8 kg (szárításnál 5 kg) |
| Energiafogyasztás (csak mosás) | 0,47 kWh |
| Vízfogyasztás (csak mosás) | 42 l/ciklus |
| Zajszint (mosás) | 75 dB(A) |
| Tömegkiegyenlítés | van |
| Üst anyaga | textilkímélő Care Dob |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Extra tulajdonságok |
- DualSense rendszer - ProSense töltetfelismerő rendszer - A gőzprogram kisimítja a szövetszálakat - Habérzékelő öblítési rendszer - 4 állítható láb - Programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú/kézimosás, kültéri ruházat, Quick 20' Wash & Dry 60', Gőzprogram, öblítés, centrifuga/szivattyúzás |