Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2023.06.12.
| Márka | AEG |
|---|---|
| Cikkszám | 30466 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | MFD2025S-M |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 461mm × 289mm × 375mm |
| Nettó súly | 14 kg |
| Szín | rozsdamentes acél kivitel |
| Teljesítmény | 800 W |
| Grill | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- automata sütés és súly szerinti kiolvasztás funkció - 99 perc beállítható maximális programidő - gyermekzár - 24 órás időkijelzés - programvégi hangjelzés - 21 literes sütőtér - 245 mm forgótányér - 5 teljesítmény fokozat - LCD-kijelző |