| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18520 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | ZB5103W |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Kivitel | morzsaporszívó |
| Maximális zajszint | nincs adat |
| Üzemmód | száraz |
| Teljesítmény | 3 db NiMH akkumulátor, 3,6 V feszültség |
| Tartozékok | résszívó, fali töltőállvány, kis kefe |