| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20788 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | Z 7350 |
| Márkacsalád | Electrolux Oxygen Plus |
| Maximális zajszint | 76 dB(A) |
| Maximális teljesítmény | 2100 W |
| Szívóteljesítmény | 400 W |
| Teljesítményszabályzás | távirányító |
| Filter | HEPA H13, mosható |
| Kábelhossz | 9 m |
| Kerekek | soft |
| Porzsák | 1 db s-bag classic + 1 db anti odour |
| Szívócső | SUMO elektromos teleszkópos |
| padlószívófej | SUMO motoros Max Pick-up turbófej |
| tartozékok | SUMO caddie (integrált), SUMO távirányító |