| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20677 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | USORIGINDB |
| Márkacsalád | Electrolux Ultra Silencer |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Zajszint | 65 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | tolókapcsoló |
| Filter | mosható HEPA H12 |
| Kábelhossz | 9 m |
| Kerekek | puha borítás |
| Porzsák | papír |
| Szívócső | fém teleszkópos Interlock |
| padlószívófej | Aeropro Silent |
| tartozékok | 3 in 1 beépített szívófej, 1+1 grátisz porzsák |