| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 18595 |
| Kategória | Porszívó |
| Típus | PD91-4DB |
| Nettó súly | 7.45 kg |
| Márkacsalád | Electrolux Pure D9 |
| Névleges teljesítmény | 550 W |
| Zajszint | 69 dB(A) |
| Teljesítményszabályzás | forgókapcsolós vezérlés |
| Filter | Mosható Hygiene Filter 12 |
| Kábelhossz | 9 m |
| Kerekek | csapágyazott |
| Porzsák | s-bag Ultra Long Performance |
| Szívócső | fém teleszkópos AeroPro |
| Padlószívófej | Flow Motion |
| Extra tulajdonságok | - lágy indítás |
| Tartozékok | AeroPro 3in1 résszívófej+kárpit tisztító+porecset |