Kifutott termék!
A forgalmazás utolsó napja: 2022.10.11.
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 20638 |
| Kategória | Szabadonálló mikrohullámú sütő |
| Típus | EMS 21400 W |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 485mm × 287mm × 422mm |
| Nettó súly | 13 kg |
| Űrtartalom | 21 liter |
| szín | fehér |
| mikrohullámú teljesítmény | 800 W |
| grill teljesítmény | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- elektronikus vezérlés - 11 teljesítmény + 1 grillfokozat (sima grill) - kombi üzemmód - forgótányér, 270 mm átmérőjű - digitális kijelzés - idővisszajelzés + piktogramok - hangjelzés a program végén - 24 órás órakijelzés - Eco-üzemmód - gyerekzár |