| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | ma | díjmentes |
| Budapest | holnap | 2 490 Ft |
| Nyugat-Magyarország | holnap | 2 490 Ft |
| Kelet-Magyarország | szerda | 2 490 Ft |
| Nettó méretek szélesség, magasság, mélység |
310mm × 398mm × 310mm |
|---|---|
| Csomagolási méretek szélesség, magasság, mélység |
378mm × 478mm × 430mm |
| Garanciaidő | 2 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 7.2 kg |
| Csomagolási súly | 9.5 kg |
| Kivitel | 800 Air Fryer forrólevegős sütő |
| Extra tulajdonságok |
- kompakt kialakítás - kevés olajjal vagy olaj nélkül süthet - forró levegős légkeveréses, egyenletes sütés - 4 sütési funkció - 6 előre tárolt recept - beépített gőz funkció - 1.1 literes víztartály - Shake Reminder (kosár rázás ideje)funkció - digitális kijelzés - kivehető kosár - kivehető részek mosogatógépben moshatók |
| szín | króm/fekete |
| ürtartalom | 7 liter |
| kábelhossz | 0.9 m |
| teljesítmény | 1700 W |
Az AEG AAF7SB 800 Air Fryer forrólevegős sütő ideális választás azoknak, akik gyorsan, kényelmesen és egészségtudatosabban szeretnének finom ételeket készíteni. A 7 literes űrtartalom elegendő helyet biztosít akár nagyobb adagok elkészítéséhez is, miközben a kompakt kialakítás révén könnyen elhelyezhető a konyhapulton.
A készülék forró levegős légkeveréses technológiával dolgozik, így az ételek egyenletesen sülnek át, kevés olajjal vagy akár olaj nélkül is. A 4 sütési funkció és a 6 előre tárolt recept megkönnyíti a mindennapi használatot, így a ropogós hasábburgonyától a húsételekig számos fogás egyszerűen elkészíthető benne.
Az egyik különleges előnye a beépített gőz funkció, amely még sokoldalúbbá teszi a készüléket, és hozzájárulhat az ételek szaftosabb, ízletesebb végeredményéhez. Az 1,1 literes víztartály kényelmes használatot biztosít ehhez a funkcióhoz, míg a Shake Reminder emlékeztet a kosár megrázására, hogy az étel minden oldala egyformán süljön.
A digitális kijelző, a kivehető kosár, valamint a mosogatógépben mosható alkatrészek egyszerűbbé és kényelmesebbé teszik a mindennapi használatot és a tisztítást. Az AEG AAF7SB tökéletes választás, ha egy modern, praktikus és sokoldalú forrólevegős sütőt keresel.