| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | ma | díjmentes |
| Budapest Expressz | ma | 8 990 Ft |
| Budapest | holnap | 8 990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | holnap | 8 990 Ft |
| Kelet-Magyarország | vasárnap | 8 990 Ft |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 23230 |
| Kategória | 14 terítékes mosogatógép |
| Típus | KL82A505S |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 596mm × 815mm × 550mm |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 635mm × 865mm × 680mm |
| Garanciaidő | 3 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 42 kg |
| Csomagolási súly | 44 kg |
| Osztály | A |
| Kivitel | 14 terítékes, teljesen beépíthető ComfortLift |
| Szárítási mód | AirDry |
| Energiafogyasztás | 0,54 (kWh) |
| Vízfogyasztás | 8,4 l |
| Zajszint | 40 dB(A) |
| Vízszenzor | van |
| Extra tulajdonságok |
- 8 program, 3 hőfok - Inverter motor - ComfortLift®: a mosogatógép alsó kosarát egy lift emeli fel, így Önnek nem kell lehajolnia - WiFi kapcsolat - Electrolux mosogatógép applikáció - SoftSpikes tüskék a poharak védelmére - AutoOff - automatikus kikapcsolás - Egyéb kijelzés: hangjelzés, késleltetett indítás, GlassCare, öblítőszerhiány, só hiány - Evőeszköz tartó polc: késtartóval, FlexiMaxPlus fiók, kivehető fiókelosztó - Felső mosogatási szint: Felső szórókar - Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar - Bejövő vízcső védelme: Aqua Control - Belső világítás - fénypont a padlón (piros/zöld) - Kijelző típusa: QuickSelect érintő kijelző - Programok: 120 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Clean, ECO, gép tisztító program, gyors program, öblítés - Opciók: DualZone, ExtraHigiénia funkció, GlassCare - Egyszerű beszerelés PerfectFit csúszózsanérokkal - EcoLine készülék |
| Bejövő vízcső hossza | 180 cm |