| RaktáronLeggyorsabban Önnél | ||
|---|---|---|
| Személyesen a raktárban | kedd | díjmentes |
| Budapest | szerda | 8 990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | csütörtök | 8 990 Ft |
| Kelet-Magyarország | szerda | 8 990 Ft |
| Márka | Electrolux |
|---|---|
| Cikkszám | 19240 |
| Kategória | Szárítógép |
| Típus | EW6D285AE |
| Nettó méretek (szélesség, magasság, mélység) | 596mm × 850mm × 638mm |
| Csomagolási méretek (szélesség, magasság, mélység) | 640mm × 890mm × 680mm |
| Garanciaidő | 2 év garancia fogyasztónak |
| Nettó súly | 47 kg |
| Csomagolási súly | 49.5 kg |
| Osztály | C |
| Kivitel | hőszivattyús kondenzációs szárítógép |
| Max. ruhatöltet | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 0.97 kWh |
| Zajszint | 67 dB(A) |
| Extra tulajdonságok |
- hőszivattyús szárítási technológia - nagyméretű, kerek üvegajtó - inverter motor - MixCare szárítás vegyes töltetekhez - fehér LED kijelző érintőkapcsolókkal - késleltetett indítás - szűrő és tartály telítettség kijelzés - irányváltó dob megakadályozza a ruhák gyűrődését - Ajtónyitás jobbra, megfordítható - EasyClean szűrő - könnyen tisztítható - SensiCare rendszer - optimális programidő |
| Fontosabb programok | MixCare, pamut, műszál, kímélő, gyapjú, frissítés, vasaláskönnyítő, Sportruha, farmerprogram, takaró, Bed LINEN XL, Eco |
| Kábelhossz | 1,45 m |
Ismerd meg az Electrolux EW6D285AE hőszivattyús szárítógépet, amely energiatakarékos működéssel és számos praktikus funkcióval könnyíti meg a ruhaszárítást! Ez a szárítógép akár 8 kg ruhát is képes egyszerre kezelni, így ideális választás közepes és nagyobb háztartások számára.
A hőszivattyús szárítási technológia kíméletesen és hatékonyan szárítja a ruhákat, miközben minimális energiafogyasztással működik. Az inverter motor csendes és megbízható működést garantál, hosszú élettartammal. A késleltetett indítás funkcióval könnyedén beállíthatod a szárítás kezdetét, így igazodva a napi rutinodhoz.
A szűrő és tartály telítettség kijelzésének köszönhetően mindig időben értesülsz, ha tisztítani kell a szűrőt vagy üríteni a tartályt, ezáltal biztosítva a készülék optimális működését. Az irányváltó dob megakadályozza a ruhák gyűrődését, így kevesebb vasalásra lesz szükséged.
Az ajtó jobbra nyílik, de megfordítható, így bármilyen elrendezéshez igazítható. Az EasyClean szűrő könnyen tisztítható, így a karbantartás gyors és egyszerű. A SensiCare rendszer optimalizálja a programidőt a töltet méretéhez igazítva, így mindig a leghatékonyabb szárítást biztosítja, anélkül, hogy túlszárítaná a ruhákat.
Válaszd az Electrolux EW6D285AE szárítógépet, hogy ruháid mindig tökéletesen szárazak és ápoltak legyenek, miközben otthonodban a legmodernebb technológiák segítik a mindennapi életet!